Характеристики
Комплектація
Інструкція
Переваги
Простий в експлуатації
Точність до 15 см
Гарантія 2 роки
Український виробник
Дізнатися більше

Навігація Infield - це український продукт розроблений спільно з українськими фермерами.

Ні для кого не секрет, що в сучасній агропромисловості, впровадження систем точного землеробства являється гострою необхідності, а не примхою. Це обумовлено жорсткою конкуренцією і зниження собівартості врожаю. В Україні, за останні два десятиліття, врожайність зросла в середньому на 69%! Цих вражаючих показників вдалося досягти за допомогою впровадження сучасних технологій і обладнання. Одним з необхідних пристроїв для поліпшення якості обробки землі є агронавігатор.

Використання системи паралельного водіння Infield поліпшить наступні фактори:

  • Час: при використанні агронавігатора час обробки поля може бути скорочено до 15%.
  • Витрата добрив, ЗЗР та палива: використання системи паралельного водіння допоможе скоротити перекриття до мінімум, а то і наблизити до нуля.
  • Висока точність в безкоштовному каналі: навігація Infield, комплектується виключно великою антеною з вбудованим приймачем. Навіть в найгірших умови максимальна похибка становитиме максимум 15см. Як показала практика, в реальних умовах похибка ледве сягає 10см! Така висока точність обумовлена ​​тим, що антена здатна працювати з великою кількістю супутників одночасно (20 і більше).
  • Сумісність з вітчизняною технікою: агронавігатор, повноцінно функціонує в будь-яких тракторах з бортовою мережею 12-24В. Швидкість і простота монтажу дозволяє використовувати систему на декількох одиницях по черзі.
Замовити консультацію
Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і обов'язково допоможуть розібратися у всіх технічних тонкощах